Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aky mobilny operator ?

Zdravím,

Chcem sa opýtať, ktorý zo súčasných mobilných operátorov má najlepšie volania, SMS a internet.
V súčasnosti mám kredit na O2, ale je to pomerne drahé. Nakoľko som prešiel na smartfon, tak by som prijal lacnejšie dáta.
Pozeral som ponuku O2 a 4ky (ostatných som ani nepozeral) ale neviem si vybrať.
Predstavu mám cca takú, že potrebujem hlavne tie dáta, cca 5 - 10 GB a volania a SMS len málo.
Ideálne bez nejakej väčšej viazanosti.

Má niekto skúsenosti ako si vybrať ?

O2 má v 20€ pausali len 1GB dát... jak to vobec môžete uvažovať? U 4ky za 8€ máte 100min/sms + 11GB dát (z toho 2.43GB v EÚ)... za 12€ 300min/sms +16GB dát (z toho 2.43GB v EÚ), alebo dátový balík 300GB bez volaní za 12€... za 20€ máte volania, sms aj dáta neobmedzené (3500min/sms + 300GB (z toho 2.43 (+1) GB v EÚ))

myslím že není o čom... navyše 4ka má paušály bez viazanosti.

Nie, nie je... možno tak maximálne pokrytie, ktoré má 4ka o niečo slabšie, není to síce výrazne slabšie, ale ešte je trocha pozadu oproti konkurencii, hlavne preto lebo nemá frekvencie vhodné na pokrývanie odľahlých miest.