Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Filmy online

Zdar a pěkný večer.Nevíte kde bych se mohl kromě kina podívat na film NÁRODNÍ TŘÍDA nebo LE MANS 66?Zkoušel jsem různé filmové stránky na online filmy,ale je to bída jako vždycky a všechno dlouho trvá než může divák shlédnout film.Poradíte mi?Předem díky.

To jsi trosku propasl, na LeMans 66 se vyplatilo zajit do kina, nejlepe do IMAXu. Divat se na to na pocitaci, prijdes o podstatnou cast z toho filmu. Pocitam ze “domaci kino” nemas, protoze jinak by jsi to asi nehledal pofiderni webove stranky proslulé mizernou kvalitou a hromadou ruzne haveti.