Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr PC k práci na eshopu

Dobrý den,
chtěl bych poradit ohledně výběru PC. Nyní používám chromebook Asus c423 14"- ale na určité věci mě nestačí.
Jako vedlejší činnost mám eshop - takže ho budu používat převážně na věci kolem něj.
Teď je ta otázka zda koupit nový notebook, nebo zachovat nynější chromebook a k němu koupit klasický stolní počítač nebo All in one.
Co se týče použití tak tedy správa eshopu, úprava fotek, účetnictví.
cena ideálně do 20 000 kč.

Děkuji

Na all in one koncept se úplně vykašli, je to slepá vývojová větev, protože to je stroj na hovno.

Neumíme věštit, musíš říct, na co přesně to chceš a jestli to potřebuješ přenášet. Pokud na nb ale nehodláš hrát hry, asi se vyplatí.

Asi bych spíše bral notebook. Hry nehraji vůbec. Využití jak jsem psal ten eshop, účetnictví, úprava fotek, word a podobně a to je asi vše.
U chromebooku se mě líbí že zapnu a za 5 vteřin mohu pracovat, nehřeje se, nehučí, dlouhá výdrž...takže kdyby bylo něco podobného s Win.