Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno šroubek k ssd

Dobrý večer všem. K věci. Koupil jsem si ssd disk s paticí m2,(https://www.czc.cz/adata-xpg-spectrix-s40g-rgb-m-2-512gb/269120/produkt) a chci ho zapojit do základní desky https://www.czc.cz/msi-b250m-mortar-intel-b250/204573/produkt, ale v balení jsem nedostal šroubek pro upevnění. Na základní desce ho také nemám,protože počítač mi montovalo czc a nedali ho k tomu. Už jsem si jeden obstaral, ale nevešel se do závitu. Jaké všechny druhy těchto šroubků se dělají? Kde je seženu? Děkuji za odpovědi.

ale v balení jsem nedostal šroubek pro upevnění. Na základní desce ho také nemám,protože počítač mi montovalo czc a nedali ho k tomu.

Ty šroubky bývají už na základní desce, nevidím důvod proč by ho na CZC vymontovavali.
Některé maji nahoře matičku (samičku) na šroubek pro chladič, nepokoušís se ten šroubek šroubovat do toho šroubku? (normálně by ten křížový šroubek měl být v poslední zdířce, jako na obrázku. Jestli tam není, tak ho asi opravdu ti joudové vyndali) .
(Klidně můžeš mít pravdu, ale radeji se podívej jestli ta šroubovací koncovka uz není opravdu v tom slotu. Jinak šroubek nemusi být original, jestli máš doma nejaké nefunkční elektro nebo něco tak nějaký zrecykluj popřípadě s podložkou).