Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení elektrické kytary/PC

Dobrý den,měl bych otázku v ohledu propojení elektrické kytary do mého domácího počítače.Veškerý zvuk s nahrávek funguje,ale po připojení kytary nebo mikrofonu nejde zvuk.Přitom signál dovnitř jde.Mám Windows 10 ve slovenštině.Zkoušel jsem si pohrát s místním ovladačem zvuku a nic.
Díky Roman

Doslova jsi nás zasypal přívalem použitelných informací (Win10). Schází už jen drobnosti:
- konfigurace PC (základní deska, zvukovka integrovaná/samostatná, ...)
- kdo a odkud instaloval ovladače (dodané CD k desce/z webu výrobce/neřešil to)
- kam (do jaké zdířky) kytaru zapojuješ
- co přesně rozumíš slovem "pohrát" (tj. jaké změny v konfiguraci "místního ovladače zvuku" jsi zkoušel). Nejlépe dodej snímek obrazovky; nejsi-li zde registrovaný, použij https://ctrlv.cz/

Počítač jsem nedávno dostal darem,takže nevím kde vlastně byl počátek.A tak jsem nafotil systém.Do jaké zdířky zapojuju kytaru.Na předním panelu jsou dvě,jedna sluchátková výstupní a vstup na mikrofon.Dal jsem to do mikrofoního vstupu ze předu.Jinak jsem pochytil z ovladače,že na jiný věci (jako kytara apod.)je zdířka vstup ze zadu bedny.Ale ani tam to nefunguje.Zkoušel jsem i mikrofón a ten tak nejde.Tak už nevím.Nafotím i ovladač. Díky Roman