Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sla by tadle graficka karta na moji desku?

Deska:
ID základní desky 09/14/2006-MCP61M-AM-6A61KE11C-00
Název základní desky Acer Aspire T180
Typ sběrnice AMD Hammer
Typ sběrnice Dual DDR2 SDRAM
Šířka sběrnice 128 bit

Gr. kartu nejakou lepsi:
EVGA e-GeForce 9600 GT SC 512MB, PCI-E + Crysis
nebo
EVGA e-GeForce 8800 GT AKIMBO 512MB, PCI-E

ale moc se nevyznam, sedela by ta karta na moji desku? sbernici? a co ty directX10? Ty jdou jen na WinVista ze? Takze to na XP nerozchodim? Musel bych prejit na Vista nebo na XP ject s mensim vykonem gr. karty?

Popr. doporucte jinou gr. kartu od tohoto dodavatele. dekuji

lidi tak jsem tu zpet- diky za tip. po cca 30 minutach a vyndani ramky (kvuli mistu na prehozeni disku) a prehozeni disku jinam semi podarilo zandat v poradku grafiku

problem je ten kdyz zapnu PC, pocitatac piska. Grafika je integrovana a ja nevim kde ji mam v bisou vypnout, koukal jsem na kazdou polozku ale nic moc mi to nerika - poradite pod jakym nazvem to tak asi bejva? vypnuti integrovane grafiky?

ps: to piskani je slabym zdrojem? A kdyz vypnu integ. grafiku prestane byt napajena a tudiz nebude psikani? Zdroj 250 W.

DIKY

Pritelkine ma stejnou zakladni desku
ID základní desky 04/27/2007-MCP61M-AM-6A61KE11C-00
Název základní desky Acer Aspire T180 Typ sběrnice AMD Hammer.
Nemam od ni instalacni cd neumim ho sehnat muzes poradit????????? icq 400728563