Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prečo mam packet loss?

Zdravim... mam jeden problem.. poslednou dobou hravam Call of Duty Modern Warfare 2019... a stale po nejakych 30 minutach hrania mam strasne ,,audio,, lagy a ukazuje mi ze mam packet loss... ale ked dam do cmd moj ping internetu tak ukaze 0% packet loss... na pingplotteri mi ukazuje ze packet loss je v mojom zariadeni (router) ... ale opat dam do cmd ping a ip mojho routera.. opat mi ukazuje 0% packet loss ... vedel by mi niekto pomoct pretoze by som si tu hru chcel aj uzit :D

hraješ hru na google nebo na tvém routeru? ping na ně má smysl jen pro ověření, že tato část sítě je v pořádku, a jdeš testovat svůj dětský herní server.
ptal jsem se asi na 5 věcí, odpovídáš na jedinou a ještě mimo.
ping menší než 1ms je samozřejmě lepší než kdyby byl větší (delší, pomalejší), to je tak asi 5.třída základní školy.
až sem dáš ty špatné výsledky na tvůj server, pak má třeba smysl něco řešit.
nebo jestli si uděláš čas a přečteš si celý můj dotaz.
můžeš taky připsat typ routeru a kolik je k němu připojeno mobilů ve chvíli, když ti to laguje.