Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi pc po instalaci nového procesoru

Dobrý den poradno koupil jsem si nový procesor ryzen 7 2700 a měnil jsem ho za svuj starý procesor ryzen 3 1200.Následně jsem zapojil všechny kabely a spustil pc chladič svítil větrák se točil i grafika svítila ale žádný obraz. Prosím o nějakou radu. Děkuji

1. Vrať starý CPU
2. Pokud to naběhne, tak zkontroluj verzi BIOSu
3. Na webu výrobce tvé tajné základní desky si ověř, jaká minimální verze je nutná pro R7 2700
4. Pokud máš nižší verzi, tak musíš s původním CPU provést update