Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kalendář v zařízení Android

Hezký den,
Kalendář v zařízení Android nezobrazuje (neindikuje) státní svátky ČR pro rok 2020 a výš (2021 ...), i když je v nastaveních vybrána Česká republika. Od roku 2020 níž (2019 ...), zobrazuje správně. Původně jsem myslel, že to odstřihli pouze u telefonů Huawei v rámci obchodní války (NÚKIB), ale později jsem zjistil, že nefunguje to ani u starších telefonů Sony a Samsung. Nevíte kde to asi vězí, nebo jak to zprovoznit. (Telefony Huawei P30 Android 10, P20 Lite Android 9 ...)
Děkuji

Jednoduše tvýmu kalendáři chybí aktualizace pro letošní rok, buď ji pro něj za chvíli napíšou, nebo nenapíšou, třeba stačí počkat.
Najdi si jinej kalendář, je jich dost, nejlíp českej, české svátky neb tak něco.
Jde o to, co od kalendáře chceš.
Já používám nějakou českou aplikaci, na ten systémovej skoro nesáhnu.

Přejít na jiný kalendář je poslední možností, ale mně zajímá důvod proč to nejde. Nejdou pouze svátky pro Českou republiku, jiné (Slovenské, chorvatské ...) se normálně zobrazují samozřejmě anglicky. Nevím odkud se bere seznam svátků, asi nějaká databáze, která není aktuální ... No zkusím najít nějaký support od Huaweiu.