Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna grafické karty

Ahoj
Do budoucna bych si chtěl pořídit novou grafickou kartou: MSI GeForce Gtx 1050 Ti 4GT OC (nebo jesi stačí nějaká slabší)

Můj PC:
Prosesor: Intel Core 2 Duo E8500 3.16GHz
HDD 250GB
RAM 3GB
Operační systém: Windows 7 Pro 64bit
Grafika: NVIDIA GeForce GT 730 2GB
Zdroj: 300W

Ale nevím, jesi by mi to můj počítač utáhl, a nebylo by potřeba kupovat ešťe nový zdroj, ramky, prosesor nebo jesi by se nevyplatilo koupit rovnou nový PC

Předem děkuji

Záleží na nárocích konkrétní hry. Ten počítač je celkově trochu dost starý... (core duo, 3GB, 300W) - odhadem tak asi 15 let, ale na něco může stačit. Podívej se do požadavků na HW některé té hry a to ti dá představu.