Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak napsat script - odeslání dat z formuláře jako mail

Jak vytvořit script, který by z E-mailového formuláře zpracoval data a odeslala přes smtp server jako mail:

DOCTYPE HTML>
<html lang="cs-cz">
<head>
<meta charset="utf-8">
<title>Pošlete formulář...E-mailem </title>

</head>

<body>
<h1>E-mailový formulář</h1>
Pokud chceš poslat zprávu, můžeš použít tento formulář:
<form action="" method="post">
<table cellspacing="2" cellpadding="2" border="1">

<tr>
<td>Jméno:</td>
<td><input type="text" size="40" name="Jmeno" ></td>
</tr>
<tr>
<td>E-mail:</td>
<td><input type="text" size="40" name="E-mail" ></td>
</tr>
<tr>
<td>Mail příjemce:</td>
<td><input type="text" size="40" name="Prijemce" ></td>
</tr>
<tr>
<td valign="top:" >Text zprávy</td>
<td><textarea rows = "10" cols="30" name="Text_zpravy" ></textarea></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td><input type="submit" value="Odeslat" ></td>
</tr>
</table>
</form>

Děkuji předem za odpověď.

Magistr

Změna všeobecného předmětu, původně: Jak napsat script (host)

Script v JS na odesílání emailů mi funguje jen pro nastavení Host: smtp.seznam.cz. Pro nastavení smtp.gmail.com mi nefunguje. Dostanu sice oznámení, že email byl úspěšně odeslán, ale na adresu příjemce nic nepřijde.
Jde o tento script:
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<title></title>
<script src="https://smtpjs.com/v3/smtp.js"></script>
<script type="text/javascript">
function sendEmail() {
Email.send({
Host : "smtp.gmail.com",
Username : "barveramartin@gmail.com",
Password : "************",
Port: 587,
To : 'barmv@seznam.cz',
From : "barveramartin@gmail.com",
Subject : "TEST",
Body : "Kontrola gmailu",
})
.then(function(message){
alert("mail sent successfully")
});
}
</script>
</head>
<body>
<form method="post">
<input type="button" value="Send Email" onclick="sendEmail()"/>
</form>
</body>
</html>

Místo těch hvězdiček jsem pochopitelně použil platné heslo!!!

Co s tím?

Děkuji předem za odpověď.
Magistr

Prečítaj si návod na použitie. Odkiaľ si napr. prišiel na to, že port sa nastavuje v poli "Port"? Na smtpjs.com máš možnosť zašifrovať prihlasovacie údaje, ktorú musíš v prípade neštandardného portu použiť.

Druhá vec je bezpečnosť. Si si istý, že chceš poskytovať plný prístup k tvojim emailom serveru smtpjs.com?