Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak najít kontakty na sim xiaomi redmi 8T

Zdravím kopil jsem si nový tel xiaomi redmi 8 T lte ze starého tel jsem kopíroval kontakty na sim,sim jsem vložil do novéhé tel ale kontakty nikde ani v nastavení jsem nenašel kontakty na sim nebo tak něco jak se dají najít? U předešlého huawei jsem si mohl v nastavení vybrat jestli chci kontakty na sim nebo v telefonu moc děkuji za rady Zdenek

No vidis, a kdyby jsi ukladal i na tom Huawei kontakty do Google uctu tak jsi to nemusel vubec resit protoze po prihlaseni by se ti automaticky synchronizovaly. Tak nevymyslej nesmysly se simkou a presun kontakty do online uctu (v tomto pripade google). Doporucuji synchronizaci i dalsich polozek, hlavne fotek...