Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize nahrávání PVR

Zdravím, možná to sem úplně tak nepatří nebo aspoň nevím jakou kategorii zvolit. Možná je to blbý dotaz, ale neznám to, když má televize v sobě PVR tak asi můžu jeden program nahrávat a dívat se na jiný, že ? Jak u klasických starých rekordérů. A ještě jak jsou cca velké nahrávky klasických např. 90min filmů v HD kvalitě, ať vím jak velký exterák mám dokoupit. Děkuji za odpověď (pokud to tady opravdu nemá co dělat, tak se omlouvám)

Zjednodusene...na kazdy program potrebujes tuner, cize ak to chces mat v jednej krabicke musis mat dvojtunerovy prijimac....do sa dnes uz takmer nevyraba. Vlastne neviem o TV, co by mala 2 tunery, ci o STB, viem len o 2 tunerovych satelitoch.
Moznost nahravat iny program z rovnakeho multiplexu spominat nebudem, nie je podstatna.
Nahravanie programov je dnes blbost, pretoze klasicke TV vysielaju pomerne vela hnoja a navyse nahravka je kvoli autorsky pravam prehratelna len na zariadeni, ktore ju nahralo.
Na kvalitnejsi obsah podporucam skor YT, Stream.cz, Mall.tv, HBO Go alebo Netflix.