Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HP pavilion, červený křížek u WIFI

Ahoj, opět mě trápí další přístroj. Prosím vás o radu třeba se s tím někdo setkal. U notebooku mi Wifi ukazuje červený křížek a nejde ani ručně zapnout (přepne se a hned se vrátí na OFF). Ovladače jsem zkoušel úplně všechny co jsem našel (asi 5 verzí) ale bez účinku. Zkoušel jsem 3 další wifi karty a problém je pořád stejný. 2x se mi podařilo jí zapnout ale po restartu opět nefunguje. Jedná se o HP pavilion g6 2252 sc, W 10 64bit. Googlil jsem návody ale bez účinku. Po připojení kabelu internet jede. Děkuju předem a přeju hezký den

Řešení:

Nekdy pomuze v biosu Load defaults, Save and exit (=resetovani biosu)

Mal som podobny problem u Prooboku a problem sposobovala aktualizacia OS,, ktoru som pravidelne odstranoval a po case sa tam zae zjavila, takze ma to prestalo bavit a postupnym laborovanim som zistil, ze wifi nejde po zapnuti, ci restarte pc a pc staci uspat zavretim veka a zobudit a wifi funguje.