Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktuálny výkon pc.

Dobrý deň dá sa nejako merať aktuálne zaťaženie pc. a využitie ram. trebárs pri hre alebo či neexistuje nejaký program ktorý bi tieto údaje zaznamenával za rady vopred ďakujem.

Ono jde to spraviť i tak že sa vytvorí nad hrou nejaká alfa vrstva ktorá bude v popredí a v nej vykreslovat hodnoty, akurat to treba trochu kódu nebo nejakú appku tretej strany... ale neni to nemožné... napr. discord podobne používa tú alfa vrstvu.