Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

Už jsme zkusili všechno... přes reinstalaci windows, tovární nastavení... nic nefuguje, počítač se vždy hodí do modré obrazovky a restaruje se.
Kolik by stála taková oprava v servisu přibližně?
Díky

nebo vadná ram. čili ověřit z nějakého bootovacího média, které obsahuje memtest.
disk může být zatím vytažený, připojený k jinému pc, kde se třeba přes crystaldiskinfo ověří stav disku, taky jde zobrazit jeho rozdělení a obsah, případně zachránit uživatelská data.

windows10 se neumí normálně dostat do nouzového režimu. pravda po těch pokusech o reinstalaci a tovární nastavení už to ani nemá smysl, původní instalace je zničená.

pokud náhodou do windows instalujete šmejdy od avastu, popravovat windows10 kvůli konfliktu v bootloaderu je jeho oblíbená zábava, tomu bych se vyhnul.