Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnota PC sestavy.

Ahoj,
chtel bych poradit s hodnotou PC sestavy.
MSI B75MA-P45 (MS-7798)
Intel i3 3220
Radeon HD7770
Ram 8GB
Seagate 1TB HDD
i s monitorem Acer V203H
Vše je plně funkční..
Děkuji za každou radu.

A ja o ty ram kdyby to bylo 2x4gb za slusnou cenu.

Zkusil bych to na aukru/marketplace/bazos za 4000 a pocital s tim ze si kupujici vyjedna 500 az1000 dolu. Pokud se nikdo neozve slevis. Nejspis jsi cekal vic ale uz to par let ma.

Ta licence win 7 si myslim by mohla jit s tim. Na novy pc 7 nenahodis a win 10sezenes za 120. Mozna by bylo lepsi zkusit tam nahrat win10.