Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stišit jednu zvukovou stopu z videa?

Ahoj, mam video nahravku (reportaz) kde mluvi clovek a v pozadi hraje jeste hudba. Ta hudba je dost hlasita, takze hlasu cloveka neni tak dobre rozumnet. Jde to slyset, ale kdyby hudba v pozadi hrala mene hlasiteji, bylo by to lepsi. Je na to nejaky software, ktery danou zvukovou stopu stisi?

V Audacity můžeš zkusit snížit určité frekvence, které ten člověk nevyužívá a tím ho zvýraznit ale to je tak vše, co s tím dokážeš. Můžeš zkusit i nějaké AI zvukové programy na oddělení řeči ale pokud ten člověk neumí anglicky, moc si od toho neslibuj. Navíc ty programy jsou na tyhle srandy drahé, licence si kupují jen lidé, co to potřebují, protože na tyhle kravinky se to nevyplatí.