Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní sestava - kontrola

Ahoj, https://www.czc.cz/84t9edt83ug51bdgks70i63k36/seznam

využití: hlavně multimedia: filmy, internet, atd.
vedlejší je hraní (né moc náročné hry), GPU bude výkonnostně kolem GTX 1060 (zatím bude GTX 770 a nejspíše bude stačit)

SSD na hry a programy, co bude potřeba svižně spouštět
HDD pro filmy, fotky

Je tato sestava adekvátní?

Doporučte prosím skříň. Nepotřebuji blikátka atd., hlavně aby byla pořádná, žádné vibrace, do cca 1500kč, díky.

Když by si zvýšil budget na 2000,- tak dosáhneš na BeQuiet skříně, které jsou perfektní. Jinak sklo nutně není zlo, ačkoliv nechceš blikátka, člověk vidí dovnitř v případě problému a nemusí to hned rozebírat. Taky je to fajn strašák, který má pistoli u tvojí hlavy a říká ti "čisti to pravidelně, jinak se ti to zanese prachem!", protože když tam to sklo není, lidi na to rádi zapomínají a chodí sem pak brečet, že se jim počítač přehřívá. A většinou tyhle skříně mají i dobře řešené prostory tak, aby se ti tam nepletly kabely všude možně.