Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpálena GK zdrojem

Dobrý den, odpálil jsem si GK zdrojem, nejsou tam žádné znaky po spálení akorát se odmítá nabootovat (klidně 5x-10x po sobě než to najede do windows) a v zátěži dělá divné zvuky (pravděpodobně cívky), zdroj i GK je od stejneho prodejce jak mám postupovat při reklamaci a co nejlépe to popsat, že to začalo postupně nebo ihned? Jak odvést pozornost od zdroje ?:D Dík za pomoc

Jak jsi prisel na to, ze grafiku odpalil zdroj?

Tos mel nejakeho super smejda teda, by me zajimalo konkretne, protoze se to moc nestava, ze by zdroj vzal sebou zrovna jenom grafiku.

Edit: proste reknes po pravde co se skutecne stalo a svoje domnenky se zdrojem si nechas pro sebe.

Mel jsem stary seasonic, výbuch a plameny ze zdroje, zkontroloval jsem si komponenty vše vypadalo ok, potom co mi přišel novy zdroj zkusil jsem zapnout pc a nabootoval mi do windows cca na 3. pokus. Nyní jsem zkusil starou grafiku 650 a vše funguje jak má... Zdroj mi odpálil GK nic víc nic mín. (Grafika funguje dokonce i v 100% zátěži jen je těžké ji nabootovat a dělá divné zvuky)

Nevedel bys presne typ toho Seasonicu? Nebyl to doufam S12?

Vybuch a plameny jsou problem, ne nadarmo se rika, ze starym zdrojum proste chybely ochrany, ktere dnes necemu takovemu zabrani. To opravdu vypada, ze nezafungovala zadna z pojistek a zkrat sel az ke grafice, ovsem abys za par tydnu nezjistil, ze je nacata i zakladni deska, ono by bylo docela velke stesti kdyby nebyla.