Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem google chrome historie

Ted sem se chtěl podívat do historie na jednu stránku v srpnu a historie není ,sem zvyklej že občas něco v historii hledám tak si to najdu a nikdy sem ji nemazal právě s toho důvodu
pak sem taky zaznamenal že když do vyhledávácího pole zadám stránku kterou sem dlouho nezadával tak tam není,například dlouhý cizí název.Stačí jenom napsat první písmena a už tam byla
Nic sem nemazal ani neměnil jak to obnovit popř změnit aby se nic nemazalo
Zmena predmetu, pôvodne: google chrome historye (fleg)

Spusť Chrome, zadej CTRL+H, posuň posuvník až dolů, tam se podívej jaké tam máš datum a přemýšlej, co jsi tehdy dělal. Já např. tam mám 11.10.2019 a vidím, že jsem tehdy googlil, jak vyčistit disk cleanmgr. Takže mi je jasné že jsem to asi hned vyzkoušel a historii smazal, aby se mi uvolnilo místo na disku.

Obě popsané metody mají dva nedostatky :
1. vyžadují od uživatele pravidelné zálohování historie
2. jestli jsem to dobře pochopil, nejsou schopné predikce při psaní URL
P.S. Kdysi jsem někde viděl návod, jak upravit profil ručně, aby se historie nemazala, ale moc jsem to nepochopil