Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jazyk ve Win10

Dobry den, mam Win 10 v anglictine s anglickou klavesnici, k tomu jsem si pridal ceskou QWERTY klavesnici. Tahle sestava mi normalne funguje na PC, ale na notebooku se stejym OS (na PC Win10Pro, notebook Win10Home) mi pri zmene klavenice (ctrl-shift) zmeni z US na CSQ (QWERTY ceska) a pote na CS (QWERTZ ceska) a pote opet US. Problem ale je, ze v nastaveni mam pouze dve klavesnice US a CSQ a zadna jina neni zvolena. Zkousel jsem tu CS pridat a odebrat, coz fungovalo, ale po restartu ji tam zase mam. Jak se ji zbavim?

A odebral si to přímo v nastavení jazyka nebo v nějakém pochybném vyskakovacím okně? Případně MS aktualizace rády dosírají tyhle banální věci, pokud se ti to furt vrací zpět, zkus opětovně vyvolat poslední aktualizaci, pravděpodobně se něco blbě nahrálo a teď to dělá bordel.