Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prenasanie notebooku v chladnom pocasi

Škodí notebooku prenášanie vo vaku v chladnom počasí (0 až -15°C)?
S tým že do vaku (pred odchodom von) ho dám keď už nie je teplý (minimálne polhodinu po tom, čo som ho vypol) a po vybratí z vaku (po príchode z vonku) ho nechám aspoň polhodinu "zohriať" na izbovú teplotu kým ho zapnem.

Ak aklimatizuješ vnútro PC na izbovú teplotu potom spustíš, nevadí.

Vraziť do igelitu, vákuovačkou odsať vzduch ak nosíš mašinu do sauny, kladieš do mrazáku, aby sa na schladenom metale nekondenzovala vzdušná vlhkosť v teplom prostredí podobne, ako slepým spratkom s dioptrickými brýlami nasadených na nose po príchode do školskej jedálni v zimných mesiacoch.