Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 1440p 144hz

Zdravím,

mám dotaz ohledně monitoru 1440p 144hz.
Na internetu jsem našel, že je nutné mít displayport 1.2., nebo 1.4. (Pokud se tedy jedná o 1440p a nikoliv 1080p).

Chci se tedy zeptat. Pokud koupím monitor 1440p 144hz, který má uvedený pouze Displayport (zřejmě 1.0.) a pořídím kabel např: 1.2., který následně propojím s GTX 1080TI (ta samozřejmě podporuje také displayport 1.2.).

Bude vše fungovat jak má, nebo se mám zaměřit na monitor, který podporuje Dispalyport 1.2. minimálně?

Děkuji
Z

Řešení:

1440p na 144Hz asi musi mat nejaky vstup, cez ktory dokaze spracovat to co deklaruje nemyslis?
Takze cela tvoja uvaha sa ubera blbym smerom.

1440p na 144Hz ano (a jestli to prodava nejaky seriozni obchod, tak to asi tak bude), ale obecne nemusi platit, ze vsechny uvedene udaje musi byt dosazitelne naraz.

Klasicky stare tranzistoraky mely AM FM prijem, ale musel sis (logicky) prepnout, ktery zrovna chces poslouchat (a jete to casto nepokrylo cele pasmo kvalitne).
Spousta cinskych suntu uvadi vystup treba 5V 4A, ale prakticky ti na 5V da 0.5A max a pri vetsim zatizeni treba da i 4A, ale to napeti uz klesne na 1V a za chvili to stejne shori.
A uz jsem i videl zdroje, ktere nabizely 5V 4A 30W :-D (a podle ceny a vzhledu bych moc neveril ani jednomu z tech udaju)
Takze ta otazka ma docela realny podklad - na cinskem shopu bych si fakt 3x overil, ze to umi 1440@144 a ne napriklad jen 900@144+1440@60 - a pak si jeste procetl recenze kupujicich ...