Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání zvuku

Zdravím, mám plánu natočit něco jako video ve, kterém budou mluvit dva lidé. Nechci zvuk pouze z kamery, protože je to strašné a nevyvážené a tak mě napadlo nejlevnější řešení. Pořídím 2 mikrofony, co se připnou k oblečení a zapojí do mobilů. A na mobilu nejspíš jen nechám nahrávat zvukové stopy, které se následně pokusím dát přesně do videa, aby vše sedělo. Je to reálné? Nebude to znít blbě? Nebo je nějaký řešení, aby si to spolu vše nějak rozumělo dohromady. ( Jde o to, aby to stálo co nejmíň)

Změna kategorie, původně: Software (host)

Souhlasím s variantou mikrofonu ke kameře - tedy mobilu. I na mobil najdeš hromadu externích mikrofonů na nahrávání, bude to znít lépe a budeš s tím mít méně práce v postprodukci. Taky záleží, na co to video má sloužit. Levné mikrofony na oblečení ti budou brát vítr i každý nádech i prd, který uděláš - je to worth?