Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No-signal na monitorech

Dobrý den. Včera jsem čistil počítač ve vnitř, ale když jsem ho chtěl později znovu zapnout na monitoru mi to napsalo no-signal, po tom co jsem k pc připojil jiný monitor znovu to napsalo no-signal, zkoušel jsem vga i hdmi. Je možné, že jsem něco při čištění poškodil ale byl jsem opravdu opatrný, kdyż zapnu počítač tak vše naskočí (myš, klavesnice atd.). Díval jsem se jestli jsem ve vnitř něco omylem neodpojil ale vše vypadá ok, nevíte kde by mohl být problém?

Štětcem? Proboha... Na tohle se používá stlačený vzduch. je dost možný, že sis klidně něco tím odpálil. Říkáš, že jsi byl opatrný, přesto jsi to čistil snad nejhorším možným způsobem (tedy jsou i experti, co to vysávají vysavačem na plný tah...).

Dělam to takhle už několik let a zatím žádný problém nebyl

Znáš "tak dlouho se chodí s džbánem pro vodu, až se ucho utrhne" ?

To jako suverénně vezmeš vysavač a luxuješ s tím MB i se zapojenými komponenty, jo? Ještě mi zlatíčko řekni, že to máš po celou dobu připojené ke zdroji, který je aktivně napájen ze sítě a není vypnutý. Ty se mi zdáš :-D