Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problemys netem

Zdarek
Mam problem s internetem kterej mam od soukromnika a nevim proc vzdy kdyz zapnu pc prijme kolem 1000 paketu a net spadne. Ani se neukaze ze spadl proste nejdou nacist stranky a pakety se nenacitaji. Vzdycky to vyresim tak ze PC vypnu PC vypojim modem zase zapojim a zapnu PC pak uz to nevypadava ale uznejte samy ze mne uz to pekne otravuje3-[3-[3-[ . Zkousel sem vsechno na vycisteni ve windousu sem daval defragmentaci i vycisteni disku za programy sem zkusel Advance WindowsCare V2 personal,Tuneup Utilities 2008 a Ccleaner. Uz sem z toho celej hotovej uz fakt nevim co mam delat prosim vas poradte diky moc uz predem!!

Pokud je to reakce na me a nastaveni podle pokynu poskytovatele internetu, tak jsem tim nemyslel, ze by sis jej pozval domu, ale podival se na papir, na kterem mas napsany parametry pripojeni a informace, jak pripojeni nastavit.
Pokud zadny takovy papir nemas, pripadne tvuj poskytovatel nema internetove stranky, na kterych by sis to precetl, budes mu muset napsat nebo zavolat.

Clovek s normalnim selskym rozumem by si parametry pripojeni opsal z toho existujiciho pred tim, nez je smaze.