Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký je rozdíl mezi kartou a kuponem Paysafecard?

Nevím jestli to sem patří koupil sem si paysafecard za 300 Kč normálně sem si dobil Steam peněženku (jednalo se o předplacenou kartu teď sem si koupil za 1000 Kč ale je to trošku jiný papír (od sazky) místo předplace karty je tam dobíjecí kupon je mezitím rozdíl? Díky.

Změna předmětu, původně: Jaký je rozdíl? (host)

Jak to vypadá a kdo ti to tedy vydal? Sazka? Protože PSC neposkytuje dobíjecí kupóny, stejně tak je ani Sazka nemůže prodávat, protože neexistují. To sis to kupoval někde v trafice nebo na poště? Jestli tam nebyli nějací šprýmaři, kteří se z toho snaží vychytat zase provize navíc :-D

Při koupí PSC ti hodí prostě papír, kde máš informace vč. platebního PINu. Je tedy otázka, co sis koupil a jak to vypadá. Pošli foto (ne, že bych chtěl radit ale cenzura např. PINu apod. by byla fajn).