Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekani hry po zmenseni rozliseni

Zdravim, mam takovy problem. Ve hre pubg kdyz si snizim rozliseni, dostanu sice vic fps, ale najednou se to zacne sekat, jakobych nejel na 144hz. Zkousel jsem dat stejne rozliseni i na plose, 144hz je normalne zapnuto, ale stale se to seka. Nevite cim to muze byt?

jakobych

Jako bych* máš asi na mysli. Jak jako "jako bych"? Stavíš něco na teorii? Změř si FPS nebo si je zapni, ať ta data vidíš. Taky dobrým pomocníkem je vypnout si blbosti na pozadí, lidi si myslí, že když do PC vrazili 30 tisíc, tak to jede na uran a rozjede to vše... Co máš za grafickou kartu? Monitor máš píchlý do grafiky nebo desky? Používáš G-sync nebo Free sync?

FPS ti to neseká. Dokázal bys ony "lagy" nahrát? Zkoušel si případně i jiný monitor? Když by si měl micro lagy, mělo by ti to alespoň na sekundu skočit na 1 FPS nebo něco takového.

Nevím jak má hra řešený launcher ale zkusil bych smazat svůj profil nastavení (návod najdeš určitě někde na jejich fóru nebo čemsi) nebo prostě přeinstalovat/vynutit opětovnou aktualizaci.

Ještě pošli, co máš za monitor.