Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc se najednou vyplo a nejde zapnout

Zdravím,při hraní her se mi pc najednou vypnul jako by přestala jet elektřina a nejde zapnout,když zmacknu zapnutí tak se jen na mžik rozsvítí grafika a vetracky a hned zhasnou,nevíte cim by to mohlo být ?

jen tak ze srandy zkus vyhodit disk... a zkusit zapnout... pokud to poběží bez disku naprázdno.. odešel ti disk... také jsem to jednou takhle řešil s tím, že asi deska...vyndal jsem disk a počítač běžel... samo bez systému, ale záhada se takhle náhodou vyřešila... koupil jsem nový disk, systém jsem nainstaloval znovu a jelo se dál... :-)