Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za kolik a kde prodat notebook?

Zdravím,

Chci prodat svůj 2 roky starý notebook bez záruky. (Nabíječku mám)
Poškození žádné. Maximálně malé škrábance ale víceméně neviditelné. Kompletní specifikace notebooku přiložím ve fotkách.
Zrychleně-Acer Aspire, Nvidia gt940mx, 8gb ram, Intel i5 7200U, SSD 256GB, Display Full HD

Mám ho raději prodat do výkupu jako jsem prodal minulej mobil? Dostal jsem docela dobrou cenu za mobil.. a popřípadě nebude lepší dát inzerát někam? Zkusím obojí samozřejmě.. chci mít jen váš názor dřív než něco udělám.

Hlavně, kolik bych měl očekávat/nastolit kupní cenu? Koukal jsem na notebooky s podobným HW ale nic extra podobného jako je ten můj jsem nenašel.

Dekuji za pomoc.

acer aspire: tzv. balkánská ošizená řada tohoto výrobce. nové nebrat, použité vyhodit.
když se prodávající stydí uvést konkrétní model, znamená to že nechce, aby si kupující mohl vyhledat nějaké recenze - jasný důvod pro vyhození. typ je na štítku zespodu, nebo pod baterkou, nebo na původní krabici.

léta pozoruju, že aceristi mají nekompatibilní iq. místo obrázků parametrů bývá normální uvést odkaz na model u výrobce nebo prodejce. kdo si chce najít podrobnosti, potřebuje text místo atrapy bitmapových pixelů.
kdo nedokáže najít ani odkaz s parametry, může je zkopírovat z výpisu speccy jako text, to zvládne i děcko.

podle grafiky je to rádobyherní shit. čili to taky může být za ty dva roky napůl upečené. za mě: bezcenný krám, protože riziko, že to za měsíc chcípne, je 50:50.

Model se na alze prestal prodavat, nasel jsem ho pres odkaz v objednavkach. V odkazu je Acer Aspire 5 a na vyber jine modely v jiném vybaveni nez v jakem jsem ho kupoval ja a pouze kdyz sjedu dolu tak je tam specs toho meho konkretne ale model napsany neni..

je tam pouze to co jsem vyscreenoval.. proto abych sem nemusel posilat odkaz na stranku "neprodava se" kde stejne najdes jen to co jsem ti poslal ve screenshotech.

Jestli potrebujes specs, urcite mas dost kompatibilni IQ aby jsi si to zvladl precist ze screenshotu nebo se slusne zeptat o dalsi informace alespon, a to bez zbytecneho urazeni.

Jestli jsi mi sem neprisel zodpovedet konstruktivne moji otazku, nepis prosim. Tvoje idiocie mi zabiji mozkove bunky.