Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční GK

Dobrý den,
Stal se mi problém. Nevím co má kamarád přesně za desku, čekám až mi odepíše ale tuším od GIGABYTE nějakou (info doplním, až se mi ozve). V ní má i7 3770. Má 550w zdroj, jedině co jsem bez montování na něm viděl bylo fusion 550w. Odešla mu hd7870 do křemíkového nebe, tak jsem chtěl nahradit grafiku. Koupil si R9 270x z druhé ruky (záruka není). Zapojili jsme, Zaplo PC, vše fungovalo, vložili jsme origo cd z krabice, nainstalovali co bylo potřeba. Potom jsme šli na stránky AMD, našli tu gk a stáhli ovladače přesně na ni. Během instalace souboru z ofiko stránky se celá obrazovka změnila na vodorovné černé čáry a nic jsme neviděli. Vyplní jsme PC, znovu zapli a i když se větráky trocily, tak PC začal brát pouze integrovanou gk a ne tu dedikovanou. Co s tím?
Pokud nějaké info chybí, tak ho rád doplním.
Děkuji za rady

Nejedná se o herní dělo a ani ho nechceme vytvořit. Dívali jsme se po něčem, co nějak nahradí tu jeho předešlou, což o pár procent výkonu splňovala. Hraní starších her jako je bf3, bf4, atd. Problém je, že už to bere pouze integrovanou ale tuto ne. Nějaký tipy na opravu? Co jí upéct? ?

No, asi tedy bude vadná.

Pro hodně zoufalé nebo velmi zkušené je tu možnost zapečení grafiky,
Viz google, je to na vlastní zodpovědnost!!
Já bych to osobně nedpoporučoval.

Pokud stála jen pár stovek, tak ji radši dej do sběrného dvora
a kup novou se zárukou.

Přídavné napájení ke kartě jsi měl doufám zapojené.

Zkoušel jsem to i bez zapojeného přídavného napájení, s 1x6 pin a i s 2x6 pin. při jednom zapojením šestipinu ventilátory makaly v pohodě a při zapojení dvou ventilátory hučely jak vrtulník.
Stála zhruba 600kč, tak možná ji zkusím hodit na pekáč jako testovací kus a pokud to nepůjde, tak si ji dám na výstavku a bude to. škoda šesti stovek pro studenta :( :D Každopádně díky za rady a trpělivost.