Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výměna SSD disku

Dobrý večer, měl bych dotaz ohledně notebooku.
Lenovo S130-11IGM Laptop (ideapad) - Type 81J1
Typ modelu zařízení: 81J10023CK,
který má kapacitu SSD 32 GB a chtěl bych se zeptat jestli je možné to vyměnit aspon na 64 GB.
Popřípadě odkaz na nový SSD 64 GB.
A když se bude vyměňovat jak to bude s operačním systémem Windows 10 bude se muset znovu nahrát.
Děkuji za vaši odpověď

ten netbook čili shit nabízí konfigurace: https://www.lenovo.com/cz/cs/laptops/ideapad/s-series/Lenovo-ideapad-S130-11IGM/p/88IP10S1075

Úložiště:
128 GB PCIe SSD
500 GB SATA HDD
64 GB eMMC
32 GB eMMC

rozebrat a zkontrolovat, jestli by se tam vešel ještě ssd disk.
když jo, pořídit 120-250gb, emmc disk naklonovat na něj, v biosu emmc zakázat / nebo přesměrovat boot na ssd, pak by šel emmc použít jako druhý pidi-disk.

ta nízká cena za ten šmejd se fak "vyplatila".

Ten Lite Edition je k nicemu.
CZ jazyk tam neni, jenom English, German atd
Navic - ze slozky Windows mi to ukrojilo jenom 2GB !!
To spise zkus ten Dism++, ten ukroji vic
Pripadne to rozeber a koukni jestli nahodou tam ten slot M2 neni