Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při instalaci ICQ!

Zdravím, prosím mohli byste mi poradit? Stáhl jsem si instalaci ICQ6 a když ji spustím objeví se mi tabulka s nápisem:

Error number: 0x80040707
Description: DLL function call crashed: MoveIt.SetGeoParam
Setup will now terminate

Co s tím? Předem díky ;-)

Odpověz si, k čemu chceš ICQ používat. Pokud pouze pro zprávy (chatovani), pak ICQ zahoď a použij nějakého alternativního klienta - odpadne ti později spousta problémů.

Pokud chceš využívat i další funkce, zkus použít tohle:

... V nějaké diskusi jsem se dozvěděl, že za to může flash player. Smazal jsem všechny nové flash playery a dal si tam flashplayer7_winax a vše fachá jak má.Tady je odkaz: 7329744

Tento problém sem měl taky,
stačí vymazat registry,
pokud nevíš jak,
tak nejjednodušší je to asi přes Easy cleaner,
který maže nepotřebné registry,
požívám ho už nějaký čas a je fakt dobrý a přehledný...
Je kompletně v češtině(pokud si to teda nastavíš)
(odstraňuje i další nepotřebné soubory cookies,
nežádoucí programy po startu, atd...

easycleaner

Jo pokud je to verze 6.5 a byla stazena z Atlasu tak ja tebn problem mel take a nic mazat nebylo treba mel jsem nove nainstalovane Wokna. Proto jsem stahnul ICQ z icq.com - pro zenu ceskou verzi a ta sla v naprostem poradku na Atlasu jsou lamy a neustale tam maji v instalacce nejake chyby.