Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde bezdrátová USB myš ani klávesnice

Dobrý den, dnes jsem aktualizoval AMD radeon na poslední verzi, po restartování nejde bezdrátová myš ani klávesnice, v BIOSu klávesnice funguje, ale po najetí os nejde nic, telefon i flashku načte ale klávesnice ani myš nic, nevíte někdo čím to může být? Děkuji za rady.

Zkus vytáhnout ten adaptér z USB a restartovat PC.Možná to bude něco hlásit,tak za chodu zkus zase připojit.Třeba si to systém najde a načte.Jinak bude třeba zkusit drátovou obyčejnou myš a pomocí ní kouknout na problémy.Asi to jen není spárované.