Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vibrující ventilátor v horizontální poloze

Na začátku ledna jsem upgradoval grafiku - https://www.czc.cz/gigabyte-geforce-rtx-2070-windforce-2x-8g-8gb-gddr6/274714/produkt . Samotná karta jede pěkně, ale po pár dnech jsem si všiml, že v jistých otáčkách jako kdyby vibruje - je to spíše slyšitelné, ale je to i mírně cítit. Když například ventilátory dám ručně na 100 %, ozve se tenhle vibrující zvuk, po dvou vteřinách se zklidní a zase ticho. Ventilátory do ničeho nenaráží. Když bednu položím na ležato, veškeré vibrace zmizí. Napadlo mě kartu podepřít o zdroj (možný sag), avšak to ničemu nepomohlo. Nějaké nápady čím by to mohlo být a případně co s tím?

Pokavaď nebude nutné, nechce se mi ji reklamovat. Náhradní nemám a IGP také ne.

Předem děkuji za jakékoli možné řešení.

Nevyvážené lopatky vetrákov, nepodarok odliatku.

Skontroluj, obrús nábehové hrany lopatiek nejakým chirurgickým skalpelom ak je nejaký výčnelok.

Podlož pod skrutky pryž, nech sa vibrácie neprenášajú do kastne.

Reklamuj.