Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekají se hry

ahoj,
mám problém, že se mi sekaji hryx a zpomaluje comp, možná že to je tím že když spustím nějakou hru např.Fifu 08 tak zvýší teplota hlavně u GPU DIODY se to zvýší až na 70°C
a u GPU PROSTŘEDÍ (GPU) se to pohybuje mezi 65 až 68°C

prosím poradte co s tím mám dělat, díky
Změna předmětu, původně: grafika (karel)

mám takovejhle krám
Počítač:
Typ počítače Víceprocesorový osobní počítač s rozhraním ACPI
Operační systém Microsoft Windows XP Home Edition
Service Pack OS Service Pack 3
Internet Explorer 7.0.5730.11 (IE 7.0)
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Základní deska:
CPU typ DualCore Intel Pentium D 935, 3200 MHz (16 x 200)
Název základní desky Intel Bad Axe D975XBX (2 PCI, 3 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
Čipová sada základní desky Intel Glenwood-DG i975X
Pracovní paměť 1024 MB (DDR2-533 DDR2 SDRAM)
BIOS Typ Intel (07/14/06)
Komunikační porty (COM a LPT) Komunikační port (COM1)
Komunikační porty (COM a LPT) Port ECP tiskárny (LPT1)

Zobrazení:
Grafická karta NVIDIA GeForce 8800 GTS (320 MB)
3D-akcelerátor nVIDIA GeForce 8800 GTS
Monitor BenQ FP71G [17" LCD] (154711723

a ako to mame vediet my, ked ti nevidime na obrazovku?? Boze to je logika... Ak chces pomoc, musis dodat potrebne info. My si to z prsta nevycucame.
Tak sa do biosu pozri, byva to zvycajne v casti "power management" apod., a procesy si skontrolujes zmacknutim ctrl-alt-del, a potom zalozka "vykon".
Ak tomu nerozumies, zavolaj si k tomu niekoho skuseneho, alebo to daj do servisu.