Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvláštní chování PC v režimu spánku

Zdravím.

Mám starý PC (mě to stačí) a po posledních aktualizacich W10 64bit se začal chovat při uvedení do režimu spánku zvláštně. Cca po 2 minutách se sám probudí (obrazovka je vypnutá) a potom se vypne. Jenže k nastartování stačí zmačknout levé tlačítko na myši a začne startovat - 1x pípnutí atd. Deska je P5Q-E. Nové ovladače na to nejsou - jen ty, které mě našel Driver Booster 7. Je možné, že to bude ovladačemi. Jenže do určité aktualizace to fungovalo, jak mělo. Nebo to může být nějakým nastavením?

Děkuji za případné příspěvky.

na starou nepodporovanou desku jsi dal win10. čili je tam obecný ovladač chipsetu se základní kompatibilitou, kterému nebudou dobře fungovat právě šetřící režimy. (lamerský driver booster na tom nevylepší nic)

1) ty ten stolní pc někam honem přenášíš, že u toho krámu potřebuješ využívat hibernaci? když nemáš funkční ovladač, proč to prostě nevypínáš?
2) samozřejmě můžeš rozkliknout šetřící režimy - advanced - a projít si detailně, co mají windows nastavené.
3) taky můžeš zkontrolovat procesy na pozadí jak jsou nastavené a pozakazovat nesmysly. některé využívají právě nečinnost pc:
ms autoruns -> hlavně záložka: scheduled tasks (naplánované úlohy).