Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows nebootuje

Ahojte
Mám problém když spustím PC všechno se načte , ale už nenajede do windows do Biosu se dostanu všechny HDD , M.2 Vidím , když zkusím přeinstalovat systém sekne se to a je tam jenom úvodní fialové pozadí , jinak musím zmínit včera mi PC jel normálně ale pak se zasekl že i reproduktory chrčely , základní deska je nova tím to asi nemůže být ,

Jinak komponenty :
I7-8700 bez K
Asus B360-F
Gtx 1070
2x m.2 Samsung 960evo
1x HDD 1TB
Zdroj: cx750m corsair

Takže USB s Linuxem mi nenajde BIOS , ale co jsem zjistil , tak na té Asus B360-F základní desce svítí červeně DRAM a vůbec nechápu co to je , když jsem koukal do podporovaných rám paměti , tak je tam nemohu najít a taky nevím jestli mohu dávat paměti S ECC do desky bez ECC. Jinak HDD mi to všechny najde windows se zavádí ale pořad se to točí max do biosu mohu, instalace je nemožná jak windows tak linux.