Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPU do 300€

Zdravím,

ako už som napísal v nadpise, chcel by som odporučiť nejakú dobrú gpu do 300€ ideál do 250€.
Skôr gtx ako rx nakoľko nemám dobré skúsenosti s rx 580. Bol by som rád ak by ste hovorili z vlastnej skúsenosti, nakoľko benchmarky a grafy nie su vždy 100%. Ide mi hlavne o teplotu, hlučnosť a hlavne žiadne black screeny, BSOD a podobne. Vopred ďakujem.

Tak ja si myslím, že mať budget nie je vôbec zlá vec. Cena je orientačná, preto sa pýtam na rady... Úplne nezmyselný komentár toto, samozrejme že to nikto nezaručí, ale tak hádam ak niekto podobnú kartu vlastní, tak môže napísať či sa s tým aspoň stretol...

Tak ja si myslím, že mať budget nie je vôbec zlá vec.

Psal jsem snad opak?

K čemu ti ale bude výkonná grafika, když jí třeba nevyužije procesor nebo nebude stíhat zdroj?

Ohledně BSOD - i když ti tu deset lidí napíše, že jim karta funguje OK, neznamená to, za to na tvé konfiguraci bude taky tak. Ale asi to nechápeš, prostě no!

Můj komentář je nesmyslný? Jaká otázka...

Keď už teda stíhať nebude, tak sem radšej dám všetky špecifikácie :)

ryzen 5 2600
16 gb ram
650 w zdroj
aorus elite b450

Prečo by na mojej konfigurácií nefungovala ? :D :D, to je tak keď sa tu hneď musí niekto hrať na experta, všakže ;)