Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - nelze se mi přihlásit

Dobrý den, dnes jsem normálně zapnul PC mám HP pavilon s Windows 10 a nelze se mi přihlásit a vůbec se nemohu dostat do pc bez přihlášení a nevím co mám dělat. Mám tuseni že mi ho někdo ukradl, jelikož tam mám email na přihlášení který mi byl přes steam ukradne a změněno heslo. Windows jsem měl nainstalovaný v PC když jsem koupil takže CD s win nemám ani klíč nemohu na krabici nikde najít. Lze to nějak udělat přes BIOS nebo nějak? Prosím o pomoc ať nemusím kupovat nové win když jsem si je poctivě už koupil. Zkusel jsem i podporu na Microsoftu ale nemám ani ten email takže heslo mi nedají. Děkuji za pomoc

Změna předmětu, původně: Windows 10 (host)
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

- buď povolit lokálního admoše, w10 pak budou umět minimálně nouzový režim
- nebo záměna pomocné utility z instalačního média a odheslování lokálního účtu

je skvělý nápad mít stejný účet do windows, na steam, používat tento mail pro hesla a ještě tam mít přihlášení na socky.
anketka: o jaké všechny účty chceš najednou přijít?
a) jen o ty 2 cos psal
b) úplně všechny registrace, kde máš vyplněný tento mail pro obnovu hesla