Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyskakující okno

Dobrý den,
každých pár minut mi na noťasu vyskakuje dialogové okno:

Windows Script Host
Soubor skriptu C:\Users\root\AppData\Local\Temp\arwg.vbs nebyl nalezen.

Kromě velmi zvláštně barevné ikonky je divná i prázdná složka Local která pro výmaz vyžaduje oprávnění správce.

Nevíte někdo o co se jedná a jak problém vyřešit?

Děkuji
davoule

bootovací cd (linux / antivir / win pe / hirens ...), smazat půjdou levou zadní. možná i v tom nouzovém režimu, pokud používáš normálního správce souborů.

ale že to trvalo.

byl to skript, které antiviry neumí kvůli modifikacím strojově rozeznávat. staral se o stahování součástí a skládání adware apod.
když se nějaký uživatel pojmenuje root, předpokládal bych že trochu tuší, jak funguje jeho systém.