Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD do 3000

Zdravím.
Koukám teď po nějakém SSD 1tb v cenové relaci okolo 3tis.
Mám již v PC 250gb Samsung EVO 960 a jsem s ním spoko.
V dnešní době je jich ale tolik, že se v tom nějak ztrácím.
Uměl by mi někdo poradit po jakém šáhnout?
SSD bude sloužit na nějaké hry + archi programy.
Děkuji

Tady vyšel test
https://www.cnews.cz/velky-test-ssd-m2-nvme-2019/

Zatím sem to jen prolétl. Uvažuju, že si taky jeden nvme pořídím. Aspoň bude vzrůšo to na z77 rozjet :-)

Pokud máš na desce volný m2 nvme tak není co řešit. Pokud nemáš m2 nvme tak bych zvolil spíš klasické ssd.

EDIT: tak za mě zlatá cesta ADATA SSD XPG GAMMIX S11 Pro 1TB PCIe Gen3x4 M.2-2280 (AGAMMIXS11P-512GT-C)

akorát sis vybral blbou dobu, ceny letí vzhůru.