Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefónne číslo na web stránke

Zdravím, existuje spôsob ako odstrániť moje telefónne číslo z web stránky? Našiel som moje číslo zverejnené na stránke https://www.slando.sk/ a je tam ten inzerát pridaný už viac ako pol roka. Inzerát nemá nijakým spôsobom urážlivý charakter ale je tam zverejnené moje číslo a to mi vadí. Stránka nemá žiadnu podporu ani kontakt a nenašiel som spôsob ako to vymazať.

Vopred ďakujem za rady.

slando.sk
Admin-id AUKR-0001
Admin-name Aukro Slovakia, s.r.o.
Admin-legal-form s.r.o
Admin-org.-ID 43868592
Admin-address Timonova 27, Kosice 04001
Admin-telephone +4210573776247
Admin-email domains@allegro.pl

Jestli nejde o Tvůj inzerát,asi ho nebudou chtít smazat.

Skúsil som odoslať emaily na tie adresy s žiadosťou o vymazanie. Mne príde ten inzertný portál ako podvodný. Predsa každý normálny web má nejakú podporu, FAQ, podmienky, pravidlá a na tejto stránke nieje vôbec nič. Inzeráty sú kopírované z bazošu odkiaľ získali aj moje číslo. Nechcem aby moje číslo bolo zbytočne verejné prístupne. Takto mi furt niekto volá ohľadom prieskumov, ankiet a všelijaký podvodníci.

Vidím to tak, že treba dať podnet na sl. obchodnú inšpekciu, aby sa pozrela na tú inzertnú stránku Slanda. Keďže inz. portál neobsahuje žiadne kontaktné údaje a ďalšie potrebné info, nespĺňa ani podmienky pre regulérny inzertný portál. Navyše preberá inzeráty z Bazos.sk, orezáva inzertné fotky, kde potom nevidno logo z Bazosu, zverejňuje kontaktné údaje /tel. čísla/ inzerentov z Bazosu. Aukro.sk - je už zrušené z netu, Aukro Slovakia s.r.o. je v likvidácii. Slando.sk by nemalo existovať na nete s inzerátmi, ktoré sťahuje z iného inz. servera bez súhlasu a vedomia inzerentov..

Ahoj , viem že píšem neskoro ,ale je to stále aktuálne. Kedze drzitel domeny je fyzicka osoba nepodnikatel, jeho udaje verejne nie su (lebo GDPR, je to dvojsecna zbran..).

V tomto pripade Vam odporucam kontaktovat spravcu slovenskej narodnej domeny, spolocnost SK-NIC a taktiez Urad na ochranu osobnych udajov. To idem urobiť aj ja keďže mám tam taktiež osobné údaje (mail, číslo).