Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefónne číslo na web stránke

Zdravím, existuje spôsob ako odstrániť moje telefónne číslo z web stránky? Našiel som moje číslo zverejnené na stránke https://www.slando.sk/ a je tam ten inzerát pridaný už viac ako pol roka. Inzerát nemá nijakým spôsobom urážlivý charakter ale je tam zverejnené moje číslo a to mi vadí. Stránka nemá žiadnu podporu ani kontakt a nenašiel som spôsob ako to vymazať.

Vopred ďakujem za rady.

slando.sk
Admin-id AUKR-0001
Admin-name Aukro Slovakia, s.r.o.
Admin-legal-form s.r.o
Admin-org.-ID 43868592
Admin-address Timonova 27, Kosice 04001
Admin-telephone +4210573776247
Admin-email domains@allegro.pl

Jestli nejde o Tvůj inzerát,asi ho nebudou chtít smazat.

Skúsil som odoslať emaily na tie adresy s žiadosťou o vymazanie. Mne príde ten inzertný portál ako podvodný. Predsa každý normálny web má nejakú podporu, FAQ, podmienky, pravidlá a na tejto stránke nieje vôbec nič. Inzeráty sú kopírované z bazošu odkiaľ získali aj moje číslo. Nechcem aby moje číslo bolo zbytočne verejné prístupne. Takto mi furt niekto volá ohľadom prieskumov, ankiet a všelijaký podvodníci.

Vidím to tak, že treba dať podnet na sl. obchodnú inšpekciu, aby sa pozrela na tú inzertnú stránku Slanda. Keďže inz. portál neobsahuje žiadne kontaktné údaje a ďalšie potrebné info, nespĺňa ani podmienky pre regulérny inzertný portál. Navyše preberá inzeráty z Bazos.sk, orezáva inzertné fotky, kde potom nevidno logo z Bazosu, zverejňuje kontaktné údaje /tel. čísla/ inzerentov z Bazosu. Aukro.sk - je už zrušené z netu, Aukro Slovakia s.r.o. je v likvidácii. Slando.sk by nemalo existovať na nete s inzerátmi, ktoré sťahuje z iného inz. servera bez súhlasu a vedomia inzerentov..

Ahoj , viem že píšem neskoro ,ale je to stále aktuálne. Kedze drzitel domeny je fyzicka osoba nepodnikatel, jeho udaje verejne nie su (lebo GDPR, je to dvojsecna zbran..).

V tomto pripade Vam odporucam kontaktovat spravcu slovenskej narodnej domeny, spolocnost SK-NIC a taktiez Urad na ochranu osobnych udajov. To idem urobiť aj ja keďže mám tam taktiež osobné údaje (mail, číslo).

darujem 15 ročného valacha ktorého darujete

To je na mě moc složité, zkus mi to přeložit.

Ono je to trochu pomotané, dotaz na valacha je nový a ne z ledna 2020. Pokud tedy paní chce inzerát podat a valacha darovat, ovšem podle zmateného dotazu taky mohla nějaký starý inzerát najít a teď shání maso na guláš zdarma.:-)

Dobrikova [90.64.69.xxx], 05.07.2024 14:37