Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bluetooth 5

Čau, chtěl bych si připojit bezdrátová sluchátka které mají bt5 připojit do pc. Četl jsem že bt5 ztrácí zpětznou kompatibilitu se staršími bluetooth. Takže jsem hledal nějaký usb adaptér vužívající už bt5 a nic jsem nenašel, má základní deska bt5 nemá. Jaké mám možnosti? Je šance že někde najdu adaptér usb do pc s bt5 který mi sluchátka s bt5 spojí, nebo budu muset mít jedině základní desku co v sobě už má bt5.

Díky za rady.

Zdravím, všechna bluetooth jsou zpětně kompatibilní, takže i BT5 bude fungovat se starší verzí. Klidně si to můžeš ověřit tím, že tvoje sluchátka připojíš k zařízení se starší verzí.

Teď na to koukám a je to tak jak píšeš. Pokud sluchátka mají BT5.0, tak jdou připojit k zařízení, které má BT4.0 a vyšší. Pokud ale mobil má verzi 5.0, tak k němu můžeš připojit zařízení s jakoukoliv verzí BT a bude to fungovat. Problém sehnat adaptér do pc, který bude mít verzi 4.0 a vyšší nebude problém si myslím. Jaké vůbec že to máš sluchátka?