Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc zostava

Serus, mám v pláne poskladať nový pc len potrebujem rady čo zmeniť, čo je zle, čo nebude pasovať a hlavne aby to nevybuchlo pri zapnutí a nevymazalo západnu časť slovenska zo zemského povrchu...

Cena by mala byt max. okolo 600€ +-

Prikladám link: https://www.alza.sk/nakupni-seznamy.htm?sharelist=766B6E6C6E6862763

Ak by to bolo v poriadku,. Dočítal som sa u vela Matičných dosiek že treba updatovať bios z danej verzie na verziu kt. podporuje procesory tohoto typu (viz. link). Je to nutnosť aj u tejto? Poprípade mi sem hodte alternatívu ... díky

čo je na zdroji špatné :-D vôbec sa tomu nerozumiem, bednu mám a hlavne mi ide o čo najnižšiu sumu.. Doska, ktorú si poslal je takmer o 40€ drahšia,.. A ak na tejto nie je nič zle tak by som ostal u nej. K tomu chladiču ak je to moc zlé, tak radšej pridám pár eur ...

Už jen ta značka zdroje, nic horšího snad nexistuje. Bál bych se to jen spustit, ne tak dát ještě PC do zátěže. Vyber si nějaký z osvědčených značek. Seasonic, EVGA, BeQuiet!. S něma nebudeš mít problém.

Co se týče chladiče, ten klidně nechej, desku taky. Je to v pohodě až na ten zdroj.
Ale bacha, v košíku máš dvě desky.