Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem APP Bakaláři

Dobrý den, prosím vás o sdělení, zda vám na telefonech s OS Android funguje aplikace Bakaláři.
Já mám telefon Huawei P 20 Lite a do minulého týdne tato aplikace chodila k mé naprosté spokojenosti.
Minulý týden to však skončilo a nepomohlo ani restartování telefonu,ani odinstalace původí APP a ani nová instalace.
Kolegovi s telefonem Apple vše chodí normálně.
Poradíte někdo, co s tím ? Děkuji a přeji hezký den.

Když se zkusíš přihlásit na webovou verzi ke stejnému účtu, jde ti to?

Jinak odinstalace a opětovná instalace občas vážně nic neřeší, většina aplikací nechá bordel po sobě i když ji odinstaluješ. Zkus smazat veškerý bordel té aplikace a veškerá data a pak zkus teprve čistou instalaci.