Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Office z Aukra

Ahoj, sháním legálně MS Office pro podníkání (OSVČ, 1 uživatel). Narazil jsem na Aukro, kde se licence prodávají za absurdní cenu 99 Kč a když se koukám na normální krabicovky z ověřených obchodů, tak je to mnohem dražší. Jak je možné, že Jouda z Aukra je schopný tyhle licence prodávat tak levně a jsou vůbec legální? Chápu, že fungovat budou ale to vůbec přece neznamená, že jsou legální.

Děkuji a přeji hezký den

Jde mi to, že pokud ke mě přijde finančák nebo nějaká kontrola, tak jak prokážu od nějakého Joudy, že je ta licence pro moje podnikání a ne, že ji ukradl svému zaměstnavateli, který to nemá šanci zjistit?