Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlídání windows

Dobrý den, v práci na PC mám internet, samozřejmě jsme hlídání a nějaké brouzdání po internetu každou směnu není tolerováno, jednou ročně si šéf nechá vyjet kdo byl jak dlouho připojen. Hlídá nás myslím program VNC a je hlídáno prý vše v rámci windows, chci se tedy zeptat, vytvořím-li si na tomto PC wifi hotspot a budu připojen na mobilu, co kdo zjistí a uvidí?

Děkuji.

loading...

Ty dotazy tady občas vážně stojí za to :-D

Pokud si nechává vyjet nějakou historii počítače, který používáš, tak co si dělal nebo nedělal na hotspotu nikdo neuvidí. Jak už psal Lukas, pokud se někdo koukne na historii routeru, tam to už uvidí (a dohledat pak příslušný PC si myslím už takový problém není).

A stejně to je sranda, Češi pořád brečí, jak mají v práci málo peněz ale je tu další dotaz na to, jak něco oje*at :-D Česká republika, země neomezených možností.

práve-že je to vzorný pracant, hľadá nových klientov, nové kontakty, nové služby, nové technológie, nové zákazky pre firmu na porno stránkach po celej zemeguli a mal by byť patrične buržoáznym, americkým, dekadentným kapitaľistom, ohodnotený. Zľatí komunisti.

Tak ono někteří ajťáci ve firmách dnes jsou lehce k smíchu. Něco jako omezit aplikaci nebo tak neumí, vše dělají přes programy 3. stran a popíjejí kávu v nějakém kutlochu. Krásným příkladem jsou call centra v ČR :-)

Hlídá nás myslím program VNC

ten vidí tvůj desktop - čili to je něco, co ten šéf ani nesmí použít, pokud mu dokážeš, že si šéf prohlíží tvou soukromou korespondenci.
pokud nemáš ani admošská práva, máš smůlu.

jako zaměstnanec ale vždycky taháš za kratší konec, to je bez debat, a je to všude na světě.
řešení opustit fízlpráci a jít za lepším je snad jasné. pokud nic neumíš, neměl ses celý život flákat.
nejlepší ovšem je stát se šéfem sám a začít kontrolovat toho milicionáře.