Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posouvání mezi složkami ve win10

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda-li někdo neví jakým způsobem nastavit, aby bylo možné posouvat pořadí složek.

Uvedu příklad :

Mám složky se jmény :

Pavel

Adam

Zita

a chci posunou pořadí mezi složkami podle vlastního klíče, nikoliv aby byla řazeny podle abecedy. Netuší někdo jakým způsobem se to dá nastavit ve win 10 ?

Našel jsem jen z XP nawin7 --> http://pc.poradna.net/q/view/510085-presun-slozek-souboru-mezi-ostatni-slozky-soubory-ve-win7-jak

Děkuji za jakoukoliv radu.

si udělej zástupce.
původní adresáře mají dejme tomu určený název, zástupce můžeš mít jaké chceš.

taky můžeš použít normálního správce souborů, normální lidi to dělají.
a když v něm použiješ více záložek, máš otevřené všechny používané adresáře (složky).